· ANA SAYFA · AYZEK HAKKINDA · ÜRÜNLER · MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ · FAYDALI BİLGİLER · İLETİŞİM

 

 

  Hakkimizda

·

Ayzek Kurumsal
· Vizyonumuz / Misyonumuz
· Müşteri Görüşleri
· İletişim

 

  Ayzek Gıda 2008 yılının başından bu güne faaliyet göstermektedir 1370 m2 kapalı alan ve 5100m2 açık alana sahip fabrikası ve üstün hizmet ve kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.
Ayzek Gıda yağlarını kalitesiyle, antioksidan özelliğiyle bir dünya markası olarak kabul ettireceğine inanmış bir firmadır.

Çünkü Kaliteli ve Güvencelidir.Ürünün kalitesini belirleyen zeytinin tipi, üretildiği yer, toplanış, sıkılış, saklanış ve şişeleniş şeklidir.
Uygun üretimi, uygun teknoloji ile gerçekleştirerek kalitesinin sürekliliğini sağlamak için sürekli araştırmakta ve sistemini oluşturan bütün fonksiyonlarını birer birer ele alarak geliştirmektedir. Bu nokta, müşterinin memnuniyetini en üst seviyede tutma arzusudur.
Tesisimiz ISO:22000:2005 – BS EN ISO 9001:2008- ISO 14001:2001 kalite belgelerine sahip tek tesistir ve ayrıca TSE müracaatları yapılmış olup 2012 zeytin sezonuyla belgeler temin edilecektir. Makinelerimiz Türk gıda kodeksine uygun olarak imal edilmiş Bilgisayarlı Kontinu İtalyan Rapanelli Sistem Zeytinyağı Makineleridir.
Bölgemizde …Gemlik, Sarıulak , Avyalık, Çiltopak, Topakulak, gibi vs. birçok Zeytin … cinsleri ağırlıkta olmakla üzere ……7- 8 Çeşit……….. zeytin cinsleri bulunmaktadır. İşletmemiz tarafından kalite odaklı zeytinyağı için toprak ve zeytin ağacı çeşidi yanında zeytin ağacı yetiştiricilerine yönelik bilinçlendirici yazılı yayınlar dağıtılıp hasat zamanındada zeytin tanesinin zedelenmemesi için elle toplanılmasına teşvik edilip en hızlı ve bozulmadan hızlı bir şekilde işletmemize ulaşabilmesi için belli başlı üreticilere plastik kasalar dağıtılmaktadır.
Bunun sayesinde serbest yağ asit değeri 100 gr’da 0,5 ile 1,8 arasında olmaktadır ayrıca berrak yeşilden sarıya değişebilen renkte kendine özgü tat ve kokuda olan doğal yağ talebimiz doğrultusunda satın aldığımız yağları asit değerlerine göre natürel olarak oksijenle en az temasla krom tanklarda muhafaza edilmektedir.
İşletmemizde Zeytinyağının özelliğini ve kalitesini bozmamak için 15 adet 150000 kg lık özel yapım krom tank bulunmaktadır.
 
 

 

   
Ayzek Gıda Tarım Ticaret Pazarlama İmalat İth.İhr.Ltd.Şti.
Reşatbey Mh. 20 Sk. No: 5 Asma Kat Seyhan / Adana Tel: +90 322 453 2525 (Pbx) Faks: +90 322 457 6930  e-mail: info@ayzekgida.com.tr